nieuws

YPCA E-News, november 2006

vr, 17 nov 2006 - YPCA E-News

> NIEUW IN NEDERLAND: GESPONSORDE VERKEERSINFORMATIE!

Tot nu toe kon je verkeersinformatie onderweg uitsluitend bellen via 0900-nummers. Deze 0900-nummers worden door automobilisten veelal als duur ervaren. Bovendien heeft niet iedereen onderweg de mogelijkheid om 0900-nummers te bellen. Dat behoort nu tot het verleden. Eileen en Interpolis introduceren gesponsorde verkeersinformatie! Vanaf nu is de verkeersinformatie voor iedereen die in het bezit is van een mobiele telefoon te verkrijgen via een ‘gewoon’ lokaal telefoonnummer. Met deze nieuwe geautomatiseerde dienst van Eileen ontvangt de automobilist op een goedkope manier de meest actuele verkeersinformatie.

> ONBEPERKT TOEGANG

Om gebruik te kunnen maken van deze nieuwe geautomatiseerde service dienen automobilisten zich eenmalig te registreren op eileen. nl. Na registratie wordt een lokaal telefoonnummer beschikbaar gesteld. Hiermee heeft de automobilist onbeperkt toegang tot de service. Deze dienst wordt tot stand gebracht in samenwerking met verzekeraar Interpolis.

> VERMINDEREN VAN HET FILEPROBLEEM

René Voets, manager bij Interpolis: ”Als grote autoverzekeraar vindt Interpolis mobiliteit erg belangrijk. Files berokkenen het bedrijfsleven jaarlijks miljarden euro’s aan schade. Wij ondersteunen daarom van harte de oproep van minister Peijs aan bedrijven om een bijdrage te leveren aan het verminderen van het fileprobleem. Het mogelijk maken van deze nieuwe dienst van Eileen is een van de manieren om dit te doen. Het voorkomen van problemen, preventie, past ook goed in de visie van Interpolis”.

> DIRECT ONDERWEG REGISTREREN!

Ennnnn…. kijk weer goed in je spiegels de komende weken want het Eileen Promotieteam is weer onderweg! Je komt ze tegen bij onder meer AC Restaurants en parkeerplaatsen onderweg. Automobilisten kunnen zich bij het Eileen Promotieteam via UMTS van XS4ALL direct registreren voor deze nieuwe service. Daarnaast krijgt iedereen die zich onderweg registreert nog een kleine verrassing mee van XS4ALL.

Met vriendelijke groet,
YPCA

Jaco Bal & Lars Schotanus

YPCA, Media Park, Sumatralaan 45
Postbus 132, 1200 AC Hilversum
T. 035-6777280 F. 035-6777281